Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До відома: розпорядження ректора Миколи Фролова «Про моніторинг якості організації освітнього процесу під час карантину»

До відома:  розпорядження ректора Миколи Фролова «Про моніторинг якості організації освітнього процесу під час карантину»
25.03.2020 13:48 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University освітній процес дистанційне навчання навчання на карантині моніторинг якості освітнього процесу під час карантину

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднено розпорядження ректора Миколи Фролова № 24 (від 25.03.2020) «Про моніторинг якості організації освітнього процесу в ЗНУ під час карантину». У документі йдеться про те, що з метою моніторингу якості організації навчальної роботи зі здобувачами вищої освіти на період дії карантину в ЗНУ, згідно з положеннями наказу від 11.03.2020 № 152 «Про заходи запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ», розпорядження від 16.03.2020 № 23 «Про організацію навчальної роботи зі здобувачами вищої освіти на період дії карантину в ЗНУ» деканів факультетів, директорів коледжів зобов’язують забезпечити інформування здобувачів освіти та їхніх батьків про стан організації та перебіг освітнього процесу на факультетах, зокрема шляхом розміщення узагальненої інформації на сайті університету в період із 26.03.2020 до 03.04.2020.

Деканів факультетів, директорів коледжів, навчальний відділ зобов’язують налагодити інформування викладачів щодо можливих додаткових ресурсів і провідного досвіду організації навчання за дистанційною формою. Декани факультетів, завідувачі кафедр, директори коледжів також мають ознайомити викладачів із результатами опитування студентів щодо стану організації освітнього процесу в умовах карантину, врахувати пропозиції, побажання студентів при подальшій організації навчання та забезпечити поточний моніторинг якості організації освітнього процесу. Крім того, будуть тривати поточні щотижневі звіти (щоп’ятниці) деканів факультетів і директорів коледжів про стан перебігу освітнього процесу на факультетах, обговорення їхніх здобутків, напрацювань, перспектив тощо. Своєю чергою, представники студентської ради університету налагоджуватимуть моніторинг стану освітнього процесу в умовах карантину. Зокрема, активісти студсамоврядування започаткували 20 березня гугл-опитування, щоб студенти в ньому розповіли, як їм із дистанційним навчанням? Сам документ складається з таких питань: «Дистанційне навчання/мудл/відео-уроки/консультації по скайпу/просто завдання/нічого», «Опишіть, будь ласка, свій досвід дистанційного навчання за час карантину», «Чим детальніше ви опишете своє спілкування з викладачами під час карантину, тим більш ефективною буде робота над помилками та покращення у цій формі навчання», «Впишіть ваші побажання, зауваження або коментарі стосовно освітнього процесу» тощо. Гугл-форма тут:

rozporyd.pdf