Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Керівництво штаб-квартири Інституту Конфуція висловлює вдячність ЗНУ за підтримку під час боротьби з коронавірусом

25.03.2020 17:36 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція міжнародна діяльність лист

На ім’я ректора ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Миколи Фролова надійшов лист від заступника директора штаб-квартири Інституту Конфуція Ма Цзянфея. Нагадаємо, що вже три роки на базі університету діє Школа Конфуція, де всі охочі можуть вивчати китайську мову та культуру разом із носіями мови – представниками Аньхойського педагогічного університету (Китай).

У цьому листі йдеться про те, що «COVID-19 зараз швидко поширюється по всьому світу. Ми щиро сподіваємось, що Вам, Вашій родині та кожному колезі з Вашого поважного університету добре в цей важкий час. Нещодавно Вашим університетом були запропоновані різні форми підтримки, щоб висловити стурбованість та солідарність у боротьбі Китаю проти епідемії, і також добре піклувався про китайський персонал, який перебуває у Вашому закладі вищої освіти. Ми особливо вдячні за все це. Завдяки нашим узгодженим та наполегливим зусиллям, хвороба зараз вщухла в Китаї з істотними результатами, і все справді відновлюється. Проте ми дізналися, що пандемія, на жаль, потрапила й у Вашу країну,і громадяни піддаються більшій небезпеці для здоров’я та фізичного і психічного розвитку, через що ми  щиро співчуваємо. Від імені штаб-квартири Інституту Конфуція і від свого імені я хотів би висловити свою турботу та підтримку. Ми будемо стояти поруч із вами та всіма друзями по всьому світу, щоб надати найбільшу допомогу, виходячи з наших можливостей.

Ми віримо, що при енергійних невідкладних починаннях та діях Ваша шановна країна неодмінно здобуде перемогу над цією хворобою. Усі викладачі та студенти з університету, а також колеги з Інституту Конфуція, безумовно будуть у безпеці та здоровими протягом цього важкого періоду часу.

COVID-19 є загальним ворогом для людства. Люди з усіх країн переможуть ворога, якщо ми консолідуємось і буде триматись пліч-о-пліч. Допоможемо та підтримаємо одне одного, підемо в одному напрямку, щоб зустріти наше спільне майбутнє».