Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Директор Школи Конфуція У Шихун проводить для слухачів недільної Школи з вивчення китайської заняття в онлайн-режимі

26.03.2020 12:50 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція міжнародна діяльність дистанційне навчання

Із вересня 2019 року представники Школи Конфуція, що вже третій рік діє на базі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), надали можливість усім охочим мешканцям м. Енергодара вивчати китайську мову й культуру. У минулі вихідні в цьому місті працювали дві мовні групи – для дітей і дорослих. Заняття проводив директор Школи Конфуція з китайської сторони, професор Аньхойського педагогічного університету У Шихун, який задля цього щотижня приїздив із Запорізького національного університету.

Зараз, під час карантину, заняття для мешканців Енергодара тривають, однак уже в онлайн-режимі. Завдяки можливостям системи «хмарних» відео-конференцій ZOOM, пан У Шихун минулими вихідними провів заняття для 18 осіб (загальна кількість слухачів курсів, які вивчають китайську на мовних курсах від Школи Конфуція, – 25). Темою інтернет-заняття стали питання й відповіді, пов’язані знайомства та  «Моя родина».

Завдяки системі ZOOM, усі учасники відео-конференції могли спілкуватися з викладачем, чути відповіді інших тощо. Сам професор У Шихун серед переваг такого метода онлайн-навчання, зокрема, відзначив можливість показати всім слухачам недільної школи послідовність написання ієрогліфів за окремою програмою на електронних носіях тощо. Важливим моментом таких інтернет-занять стало те, що підручник, за яким проходять уроки з китайської мови, доступний і в електронному вигляді.

Самі слухачі курсів після завершення занять поділися своїми враженнями між собою, із паном У Шихуном та з представниками Школи Конфуція в ЗНУ. Вони запевнили, що цей урок був цікавим і корисним, та висловили сподівання на подальше навчання в такому режимі. За загальною згодою наступний урок в онлайн-режимі з китайської мови відбудеться в четвер, 26 березня о 17.00.

Директор Школи Конфуція з української сторони, професор ЗНУ Володимир Волков висловив сподівання, що в четвер до цього онлайн-заняття приєднаються й інші слухачі недільної школи і явка становитиме як завжди 100%. Він оцінив таку форму навчання як своєчасну, ефективну й корисну. Також Володимир Петрович підкреслив, що колектив Школи Конфуція в ЗНУ докладає всіх зусиль, аби охочі вивчати китайську мову та культуру отримали всі необхідні знання своєчасно та в повному обсязі.