Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова «Про додаткові заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції та продовження карантину в ЗНУ»

У ЗНУ оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова «Про додаткові заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції та продовження карантину в ЗНУ»

У ЗНУ оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова «Про додаткові заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції та продовження карантину в ЗНУ»
26.03.2020 16:21 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University освітній процес дистанційне навчання продовження карантин наказ ректора додаткові заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції

Двадцять шостого березня 2020 року в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова № 169 «Про додаткові заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції та продовження карантину в ЗНУ» від 26.03.2020. У цьому документі йдеться про необхідність, на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 про запровадження режиму надзвичайної ситуації на всій території України до 24.04.2020 та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №11 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на підставі рішення Комісії з питань надзвичайних ситуацій Запорізького національного університету, протокол дистанційного засідання № 3 від 26.03.2020, продовжити у Запорізькому національному університеті, включаючи коледжі та територіально відокремлені структурні підрозділи, карантин до 24.04.2020.

Ректор Микола Фролов наказав внести відповідні зміни до графіку освітнього процесу у 2019/2020 н.р. Оновлений графік розмістити на сайті університету та сайтах факультетів. У наказі йдеться про необхідність встановити таку форму роботи, за принципами якої науково-педагогічні працівники університету та педагогічні працівники коледжів на період продовження карантину працюють за індивідуальним графіком. Деканам факультетів, директорам коледжів потрібно забезпечити розробку та оприлюднення на сайтах факультетів і в соціальних мережах графіків індивідуальних консультацій викладачів на період карантину.
Також триватиме інформування студентів усіх форм навчання про продовження карантину та організацію освітнього процесу у цей період. Варто відзначити, що в цей період встановлять обов’язкове використання засобів індивідуального захисту (масок тощо) у приміщеннях університету та заборонять вхід до вишу особам без таких засобів. Обмежуватимуть також і доступ відвідувачів до приміщень навчальних корпусів та гуртожитків. У інших аспектах режиму карантину керуватись положеннями наказів ректора ЗНУ від 11.03.2020 № 152 та від 16.03.2020 № 163.

 169.pdf

Схожі новини