Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ створили загальну Viber-групу викладачів та адміністрації університету «Мій університет»

27.03.2020 14:05 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University дистанційна освіта карантин оголошення

Шановні викладачі та співробітники університету!

Звертаємо вашу увагу, що на сьогодні, після оприлюднення наказу ректора Миколи Фролова № 169 «Про додаткові заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції та продовження карантину в ЗНУ» від 26.03.2020, у якому, зокрема йдеться про продовження карантину у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), включаючи коледжі та територіально відокремлені структурні підрозділи, до 24.04.2020, у виші  триває плідна навчальна й адміністративна робота. Для оперативного розміщення та обміну інформації, за ініціативою ректора Миколи Олександровича Фролова, створено загальну Viber-групу викладачів та адміністрації Запорізького національного університету «Мій університет». Для додавання у групу встановіть додаток Viber на свій смартфон та (або) комп'ютер і зверніться за запрошенням у групу до діючих учасників або за телефоном: 097-543-03-73 (адміністратор групи Вікторія Меняйло).

Для зручності зберігання всіх нормативних та навчально-методичних матеріалів, інших документів, що розміщуються у нашій групі, створено папку "МІЙ УНІВЕРСИТЕТ_ДОК", до вмісту якої ви завжди можете звернутися за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1jr5eXuoZ-GDefyDbQoBEGhYQ57-bQueP?usp=sharing та знайти потрібні файли у папках "Накази ректора", "Листи МОН", "Навч.-метод. матеріали" та ін.