Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив інженерного інституту ЗНУ вітає доцента Ірину Скрипник із ювілеєм!

Колектив інженерного інституту ЗНУ вітає доцента Ірину Скрипник із ювілеєм!

30.03.2020 12:48 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National Universitу інженерний інститут кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем ювілей привітання

Двадцять восьмого березня колектив інженерного інституту ЗНУ привітав доцента кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Ірину Скрипник із ювілейним днем народження. Представники вишу побажали шановній іменинниці всього найкращого та висловили слова щирої вдячності за її натхненну працю на благо університету.

Вищу освіту Ірина Анатоліївна отримала в 1992 році, закінчивши математичний факультет  тоді ще Запорізького державного університету, зараз Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу), за спеціальністю «математика». Свій професійний шлях викладача Ірина Скрипник розпочала з вересня 1993 року в Запорізькому індустріальному інституті (зараз – в  інженерному інституті ЗНУ) на посадах асистента, старшого викладача, а потім – доцента кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем. До аспірантури Ірина Анатоліївна вступила відразу, як розпочала працювати в нашому навчальному закладі.

Вірна своєму покликанню – вчитися й вчити – Ірина Скрипник з ентузіазмом, не враховуючи часу, займається зі студентами. Колеги вважають, що саме вона викликає інтерес до професії у першокурсників кафедри. Як зазначив заступник завідувача кафедри Анатолій Безверхій: «Ми готуємо гарних програмістів, тому що на першому курсі їх починає учити Ірина Анатоліївна, віддаючись своїй роботі цілком і повністю. Це безумовно її покликання, якому вона присвячує життя. Ірина Скрипник – справжній Викладач із великої літери!». Разом із колегами Ірина Анатоліївна створює особливий дух, притаманний кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем, і підтримує його.

Ірина Скрипник викладає основи алгоритмізації та програмування; комп’ютерну дискретну математику; дискретні структури та методи захисту інформації в комп’ютерних системах. Чимале часу приділяє Ірина Анатоліївна науковій роботи, підвищенню свого професійного рівня. Коло її наукових інтересів – математичне моделювання, програмне забезпечення дискретних об'єктів и систем, методи захисту інформації. Вона є автором понад 20 наукових праць, 20 науково-методичних публікацій.

Викладач постійно бере участь у проведенні багатьох профорієнтаційних заходів, терпляче й наполегливо займаючись із майбутніми студентами кафедри.

У Ірини Скрипник дружна сім'я: її чоловік, який також працює в інженерному інституті, та двоє хлопчиків-підлітків. У родині панує атмосфера взаєморозуміння, щирості, батьки багато уваги приділяють своїм синам. Їхніми зусиллями в будинку створений затишок, є свої традиції: прийнято ділитися успіхами, читати, слухати класичну музику, мабуть саме тому один із синів Ірини займається музикою.

Колектив інженерного інституту ЗНУ щиро вітає Ірину Анатоліївну Скрипник із ювілеєм і бажає їй завжди залишатися енергійним, сповненим сил і розуміння педагогом. Нехай сім'я приносить їй тільки радість, а діти реалізують свої й батьківські мрії! Здоров'я Вам, щастя, любові і благополуччя!

Інженерний інститут