Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету соціальної педагогіки та психології плідно навчаються в дистанційному режимі

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) науково-педагогічні працівники під час карантину докладають чимало зусиль, щоб дистанційне навчання під час карантину було плідним й ефективним для студентів.

Зокрема, свою творчу діяльність продовжують студенти освітньої програми «Театральне мистецтво». Студенти 1 курсу магістратури Ю.Прилуцька, Ю. Тітов, К. Якимець, В.Ситник, А. Касьянов, Є Кулик, К. Сай, Б. Брагіна та керівник курсу – доцент кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ, заслужена артистка України Надія Стадніченко днями провели онлайн-конференцію з дисципліни «Майстерність актора». Це заняття пройшло у формі репетиції дипломної вистави «Панночка» за п'єсою Ніни Садур. Таким незвичайним способом усі учасники онлайн-репетиції відсвяткували Міжнародний день театру.

Усі студенти, які взяли участь у заняття оцінили свою спільну онлайн-роботу як результативну й корисну та подякували керівнику курсу, доценту Надії Стадніченко.

Не менш високо оцінили здобувачі освіти й онлайн-заняття від доцента кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Тетяни Голованової. Зокрема, своїми враженнями щодо роботи на карантині поділився студент факультету СПП Данил Семенов: «Ми – на дистанційному навчанні. Щодня ми виконуємо завдання з різних предметів, зокрема, і з педагогіки. Консультації з викладачкою Тетяною Петрівною у нас проходять у групі, яка створена у Viber. Так само у нас є координаторка групи – Анна, яка передає всю важливу інформацію від викладачки нам. У нас чітко налагоджена система: завдання ми беремо в Moodle, обговорюємо їх на консультації в Viber і після – виконуємо. Усе досить технологічно. Використовувати елементи дистанційного навчання під час карантину – необхідно».

На кафедрі дошкільної та початкової освіти  й на сьогодні, під час карантину, продовжують вибудовувати стратегічні лінії інформаційно-комунікаційної взаємодії. Зокрема, наприкінці минулого тижня відбулася робоча онлайн-нарада, присвячена пріоритетам, плануванню та реалізації поставлених перед освітянами завдань. Зараз, даючи відповіді на виклики сьогодення, викладачі факультету соціальної педагогіки та психології опановують нові формати спілкування, формують перспективні цілі.

Факультет соціальної педагогіки та психології