Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету запустили в онлайн-мережі профорієнтаційний челендж «Як я став істориком?»

Карантин – особливий час, з одного боку, жорстка регламентація життя, з іншого, активізація рефлексії та пошуку сенсів. Саме так вважають студенти історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Аби розділити свої захоплення та переживання з однодумцями, друзями та й усіма, кому це буде цікаво в соціальних мережах, вони запустили в інтернеті пост-челендж: «Як я став істориком?». На думку його організаторів, відповіді учасників будуть цікавими не лише для інших студентів, але й для широкому колу їх знайомих школярів, майбутніх абітурієнтів.

А й справді, чи замислювався хтось з істориків – як, коли, чому – вони обрали цей шлях, це ремесло? Чи то була жага до непізнаного та загадок, навіяна оповідями про стародавні скарби чи незвідані краї, чи то цікавість до причин людських вчинків та їх наслідків?

У кожного учасника може бути власна історія знайомства із дивовижним світом літописання розвитку людства. Але ось що точно, то на історичному факультеті вчать не лише ставити важливе життєве питання «чому?», а й давати на нього відповіді. Звичайний пост в соціальних мережах, може бути поштовхом для будь-якого школяра відкрити для себе дивовижний всесвіт історії, а надалі викладачі ЗНУ проведуть їх тими незвіданими стежками!

Більше подробиць про участь в акції та про її перебіг  можна дізнатися за посиланнями: