Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили розпорядження ректора Миколи Фролова про організацію роботи за дистанційною формою на період карантину

02.04.2020 15:37 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University освітній процес дистанційне навчання карантин розпорядження ректора

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили розпорядження ректора Миколи Фролова № 28 «Про організацію роботи за дистанційною формою» від 02.04.2020.

У цьому документі йдеться про те, що з метою забезпечення якості освітнього процесу за дистанційною формою в період карантину необхідно затвердити основні положення, згідно яких здійснюється організація цього процесу. Декани факультетів та завідувачі кафедр мають донести зміст цих положень до співробітників. Крім того, щотижня на електронні адреси деканів факультетів будуть надходити листи про активність співробітників факультетів у СЕЗН Moodle ЗНУ.

Ознайомитись з основними положеннями, згідно яких здійснюється організація освітнього процесу за дистанційною формою навчання в ЗНУ на період карантину можна тут:

rozporyadzhennya.pdf

dodatok_do_rozporyadzhennya_rektora_novij_var__ant.doc