Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниці Економіко-правничого коледжу посіли призові місця на всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку

03.04.2020 11:21 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж студентська наука олімпіада перемога

Цього року Всеукраїнська студентська олімпіада із бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів проходила дистанційно. Організаторами олімпіади була кафедра обліку і аудиту Національного університету «Львівська політехніка». Випускниці Економіко-правничого коледжу ЗНУ, студентки 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Юлія Кадигроб й Інна Геращенко не лише взяли участь у цьому змаганні, але й посіли призові місця.

Олімпіада проходила у 2 тури. Її учасники мали виконати теоретичні завдання у вигляді тестів, вирішити задачі з дисциплін: «Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік» , «Контроль та ревізія».  У змаганні взяли участь 158 студентiв рiзних закладів вищої освіти України.

Випускниці Економіко-правничого коледжу, студентки 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Юлія Кадигроб й Інна Геращенко посіли 2 та 3 місця, відповідно.

Колектив ЗНУ вітає з чудовими результатами участі в олімпіаді студенток та їхню наукову керівницю Людмилу Дмитрівну Чичун і бажає подальших успіхів!