Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент біологічного факультету Дмитро Андрущенко став призером Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Екологія»

За результатами другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія», який проходив нещодавно в дистанційному режимі в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» м. Полтава, студент 1 курсу магістратури біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Андрущенко став переможцем цього інтелектуального змагання.

Студент ЗНУ отримав Диплом III ступеня за наукову роботу «Екологічні особливості бделоідних коловерток урбанізованих біотопів міста Запоріжжя». Його науковий керівник – доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Костянтин Домбровський.

Колектив біологічного факультету вітає з вагомою перемогою Дмитра Андрущенка та доцента Костянтина Домбровського та побажав їм подальшої плідної наукової діяльності!