Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті майбутні правники здобувають актуальні знання в онлайн-режимі

06.04.2020 14:15 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет дистанційне навчання освітній процес онлайн-лекція

На юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)м для проведення конференцій Zoom. Третього квітня для слухачів магістратури провела заняття декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць. Під час нього учасники обговорили реакцію органів публічного адміністрування на пандемію, що панує як в Україні, так і в усьому світі. Студенти проаналізували нормативно-правові акти, які приймаються для запобігання та боротьби з коронавірусом COVID-19. Вони порівняли результати такої нормотворчості в зарубіжних країнах, їхню ефективність, а також – міжнародно-правові стандарти щодо спільних дій у подібних ситуаціях.

Крім того, для магістрантів провела ще одне заняття доцент кафедри адміністративного та господарського права Ія Пелех на тему: «Національна безпека та оборона України в умовах пандемії». Студенти мали підготувати короткий аналіз дій органів влади щодо запобіганню та протидії вірусу. Жваву дискусію викликали також обмеження прав і свобод в умовах карантину.

За результатами таких обговорень студенти поглиблюють свої знання, в тому числі і виділяють позитивну практику, розробляють конкретні пропозиції щодо вдосконалення законодавства України.

Юридичний факультет