Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління застосовують креативні форми дистанційного навчання

06.04.2020 15:14 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління освітній процес дистанційне навчання

За останній час дистанційне навчання стало ще більш актуальним і необхідним для продовження роботи студентів в умовах карантину.  Адже практично не виходячи з дому, можна підтримувати постійний контакт з викладачем за допомогою сучасних технологій. Викладачі факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) не обмежуються роботою в системі moodle, консультуванням в месенджерах та онлайн-обговореннями в Zoom. Вони постійно впроваджують нові форми дистанційного навчання та креативні методи подання матеріалу.

Зокрема, у рамках курсу «Філософська антропологія» студенти-першокурсники мали підготувати доповіді по філософсько-антропологічній проблематиці в концепціях різних представників філософської думки. Для наочної презентації робіт викладач Ірина Чайка створила YouTube-канал «Філософи на карантині», до якого мають доступ всі студенти групи. Вони вже починають публікувати там свої роботи та обговорювати напрацювання інших.

Соціальні працівники третього курсу також не сумують на карантині. Викладач дисципліни «Арт-технології в соціальній роботі» Ольга Широбокова створила канал в Telegram, де разом зі студентами у вигляді відео-оглядів аналізує різні форми арт-технологій, які можна застосовувати в соціальній галузі. Навчання проходить дуже активно, соціальні працівники вже встигли спробувати на практиці пісочну терапію, лєго-терапію, танцювали, працювали з тканиною, малювали мандали та багато чого іншого. Також студенти опановують основи монтажу, створюючи відео-ролики з використанням арт-технологій, пишуть власні вірші та есе, які відображають їх настрій, обговорюють чому навчились на щотижневих zoom-супервізіях.

Тож представники факультету соціології та управління будуть продовжувати активно користуватись усіма можливостями дистанційної форми навчання та застосовувати нові форми роботи задля надання якісної освіти своїм студентам.

Факультет соціології та управління