Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу повторюють правила дотримання карантину англійською

06.04.2020 15:41 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж освітній процес дистанційне навчання

Викладач англійської мови Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Яна Калашник провела заняття для  студентів 1 курсу, присвячене найактуальнішій темі сьогодення: «Дотримання правил в період карантину під час вивчення англійської мови».

На сьогодні весь світ зіткнувся з дистанційним навчанням в умовах карантину. Кожний викладач, студент, батьки починають звикати до самоізоляції та навчання в  цих умовах. Усі повинні дотримуватися правил, зберігати спокій, цінувати своє здоров´я та здоров’я своїх близьких.

Студенти Економіко-правничого коледжу разом із викладачем англійської мови Яною Калашник, безумовно, дотримуються правил під час карантину. На онлайн-занятті з англійської мови вони обговорили правила, які кожна людина повинна дотримуватися під час карантину та вивчили одну із граматичних тем «The Imperative Mood-Наказовий спосіб». Учасники онлайн-заняття закликають усіх бути справді свідомими громадянами й дбати про безпеку себе та своїх близьких: Stick to the rules. Stay at home.”

Економіко-правничий коледж