Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує 11 квітня 2020 року приєднатися до Дня відкритих дверей у режимі онлайн (+ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ректора Миколи Фролова до вступників)

ЗНУ запрошує 11 квітня 2020 року приєднатися до Дня відкритих дверей у режимі онлайн (+ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ректора Миколи Фролова  до вступників)
10.04.2020 16:33 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування День відкритих дверей онлайн відеозвернення

Керівництво Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) та весь його багатотисячний колектив запрошує старшокласників, їхніх рідних і шкільних вчителів – усіх, для кого актуальна інформація про особливості вступу-2020, – приєднатися до оnline «Дня відкритих дверей». Цей важливий інформаційний захід відбудеться 11 квітня. Початок прямого ефіру – об 11.00.

Ви зможете дізнатися не лише про переваги навчання в Запорізькому національному університеті, але й отримаєте відповіді на всі свої запитання щодо особливостей складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році та особливостей цьогорічної вступної кампанії. Вам порадять, як успішно подолати всі етапи вступу, як підготуватися до складання потрібних для вступу на омріяну спеціальність ЗНО, розкажуть про особливості вступу на старші курси, про те, які категорії вступників мають пільги, тощо. У прямому ефірі з вами спілкуватимуться:
- ректор ЗНУ Микола Олександрович Фролов;
- начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Володимирівна Микитів;
- відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Валентинович Іваненко.
Під час розмови йтиметься про кроки вступу до ЗНУ у 2020 році. Пролунають відповіді на усі питання щодо навчання на різних спеціальностях ЗНУ, його матеріально-технічну базу, освітній процес і додаткові можливості для розкриття здібностей і талантів, які мають його студенти, перспективи його випускників тощо. Окрему увагу приділять відповідям на всі ваші питання щодо вступу-2020.
Організатори Дня відкритих дверей у режимі онлайн очікують на ваші запитання в чаті або в Google-формі за покликанням:
Пам’ятайте, що ЗНУ – це фундамент Вашого майбутнього! Це – університет Ваших можливостей та розвитку, заклад вищої освіти з висококласною, якісною освітньою платформою!

Із відеозверненням ректора ЗНУ Миколи Фролова до абітурієнтів та їхніх батьків і вчителів також можна ознайомитись за покликанням: