Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ облаштовують коворкінг-центр для студентства

У ЗНУ облаштовують коворкінг-центр для студентства

07.04.2020 10:48 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ремонтні роботи матеріально-технічна база комбінат громадського харчування коворкінг-центр

Масштабні перетворення наразі відбуваються в приміщенні майбутнього коворкінг-центру ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). На 2 поверсі  тривають ремонтні роботи та переформатування території колишньої студентської кав’ярні «Тетянин день», де тепер облаштуютьи обласний коворкінг-центр. Тут прибрали всі перегородки та інші конструкції, аби працювати далі над робочим простором. Відбувся демонтаж старих вікон і встановлення нових, енергоощадних. Робітники вивозять будівельне сміття і продовжують інші ремонтно-будівельні роботи.

Відомо, що підлогу вкриватимуть керамічною плиткою, стіни оздоблять гіпсокартоном, а потім пофарбують. Згідно з розробленим макетом приміщення, тут обладнають окремі зони. Також ця територія стане мобільним приміщенням-трансформером, яке зможе виконувати як роль великої зали для урочистого заходу, так і легко перетворюватиметься в кілька приміщень для проведення окремих семінарів, різноманітних наукових, освітніх, тренінгових заходів, переговорів, занять учасників груп за інтересами, на зони відпочинку тощо. Приміщення матиме відповідне обладнання: мобільні стіни-перегородки, які легко збиратимуться/встановлюватимуться і при цьому матимуть потрібний рівень звукоізоляції. Багатофункціональність також забезпечуватиме встановлене аудіо-візуальне мультимедійне обладнання, котре стане доречним як для великих зібрань, так і для декількох заходів одразу. З цією метою також приміщення матиме комп’ютери та швидкісний інтернет, Wi-Fi-покритттям.

Олена Хлистун