Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив філологічного факультету вітає з ювілеєм доцента Ірину Бакаленко

Колектив філологічного факультету вітає з ювілеєм доцента Ірину Бакаленко

07.04.2020 12:00 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет ювілей привітання

Сьогодні, сьомого квітня, свій ювілей у розквіті творчих сил і збагачена життєвим досвідом зустрічає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко.

Не кожен здатен бути педагогом. Не в кожного вистачить наснаги не лише освоїти ті фундаментальні надбання науки і культури, за допомогою яких плекається особистість, а й тримати постійний зв’язок із педагогічною практикою, прагнути і вміти поєднувати теоретичні напрацювання із запитами школи, робити складне доступним для студентів, бути терплячим в очікуванні результатів своїх педагогічних зусиль.

Ірині Миколаївні не тільки вдається усе це успішно робити, але й одержувати задоволення від праці, не зупинятися на досягнутому. А основа її здобутків – організаторські здібності та творчий підхід до справи, уміння нестандартно мислити, уважність і доброзичливість, наполегливість і тактовність, дар працювати з людьми.

Є відомі постулати, цінність і правильність яких перевірено часом і життям. Один із них стверджує: головне призначення вчителя – навчити людину бути Людиною. За всієї зайнятості, спресованого і розпланованого розпорядку життя викладача, Ірина Миколаївна передає цю важливу науку своїм студентам, не обмежуючись академічними годинами, неформально підходячи до обов’язків куратора, навчаючи шукати гармонію з собою і світом.

Тільки той може бути вчителем, хто не перестає бути учнем – це ще одне означення педагогічного таланту, саморозвитку та самовдосконалення педагога ХХІ століття, прикладом якого є ювілярка.

Найважливіше для людини – щоб більше було красивого й корисного, щоб не ятрило душу й серце минуле, щоб хотілося зустрічати завтрашні світанок і надвечір’я. Певні, що в день ювілею Ірині Миколаївні буде приємно озирнутися на пройдений шлях, адже усі досягнення в її житті здобуті сумлінною й наполегливою працею.

Нехай ювілей, який святкуєте Ви, шановна Ірино Миколаївно, не засмучує, а окрилює, бо ж усе найважливіше – попереду: нові осягнення й відкриття, нові перемоги! Нехай новий етап Вашого життя буде щедрим на радість і здійснення найсміливіших мрій! Нехай доля, яку обрали собі самі, обдаровує Вас здоров’ям і успіхами! Нехай  не вичерпується й росте повага та любов до Вас колег, друзів, однодумців, усіх тих, кому приділяєте увагу і час!

Ваш ювілей – це мудрості пора,

Хай буде вдосталь і в житті, і в домі

Здоров’я, щастя, злагоди, добра,

Добробуту та щирої любові!

Колектив кафедри української літератури