Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбуваються зустрічі керівництва та представників студактива в онлайн-режимі

07.04.2020 14:09 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет дистанційне навчання організаційний процес

Декан юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяна Коломоєць систематично проводить зустрічі зі старостами груп всіх курсів. На сьогодні. за умов карантину, таке спілкування між адміністрацією та студактивом факультету відбувається в режимі онлайн. Цього разу Тетяна Олександрівна надала роз’яснення щодо дистанційного навчання, розповіла про новації – відеолекції від викладачів, про варіанти проведення сесії та державних іспитів для студентів старших курсів у випадку, якщо карантин буде продовжено.

Як зазначає староста однієї з груп IV курсу Ксенія Федорова, «такі зустрічі дуже важливі для студентів нашої групи, тому що ми можемо поставити будь-яке питання, що нас хвилює та одразу ж отримати відповідь. Наприклад, у нас є такі студенті, які не обрали тему курсової роботи заздалегідь і час минає, а вони не знають, що з цим робити. Ми поставили це питання Тетяні Олександрівні і зрозуміли, як діяти в цьому випадку».

Юридичний факультет