Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсників журфаку ознайомили з особливостями дистанційного проходження практики

07.04.2020 15:35 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес навчальна практика дистанційне навчання

На початку цього тижня, шостого квітня, студенти 1 курсу освітньої програми «Редакторсько-видавничий фах і медіа моделювання» факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стали учасниками настановчої конференції з навчальної практики на платформі ZOOM.

Керівники практики від кафедри видавничої справи та редагування Інна Горбенко й Анастасія Кондрико розповіли про основні моменти цього важливого складника практичної підготовки майбутніх видавців і редакторів. Вони ознайомили майбутніх редакторів із програмою практики, навчили, як правильно оформлювати звітну документацію за результатами проходження практики, наголосили на особливостях дистанційного проходження практики.

Кафедра видавничої справи та редагування

факультету журналістики