Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті триває профорієнтаційна діяльність в онлайн-режимі

На біологічному факультеті триває профорієнтаційна діяльність в онлайн-режимі

08.04.2020 14:40 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет профорієнтаційна діяльність онлайн

На біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під час карантину триває профорієнтаційна робота, спрямована на старшокласників м. Запоріжжя. Для  того, щоб робота зі школами була продуктивна, потрібно було завчасно провести попередню підготовчу роботу для напрацювання контактної інформації.

Тож попередньо співробітниками факультету були зібрані мобільні телефони вчителів біології та хімії в профільних школах, та тих, що закріплені за викладачами біологічного факультету. Необхідно зазначити, що допомогу в цьому питанні вони отримали і від Запорізького обласного інституту педагогічної освіти  та Комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, під час проведення профільних олімпіад та захисту наукових робіт МАН. За цю важливу допомогу співробітники висловлюють їм щиру вдячність.

Також представники біологічного факультету зібрали контакти з абітурієнтів, які відвідали дні відкритих дверей в університеті. Серед іншого, викладачі факультету відвідали 2 медучилища – Запорізьке та Нікопольске, – де провели традиційні профорієнтаційні заходи, запросивши старшокурсники вступати до Запорізького національного університету.

Крім того, на факультеті для проведення ефективної профорієнтаційної діяльності залучили такий ресурс, як власні соціальні зв'язки кожного викладача. Для накопичення та систематизації всіх баз зацікавлених абітурієнтів представники біологічного факультету створили дві гугл-форми.

Одну з них висилали абітурієнтам, які планують вступ на перший і старші курси (після закінчення коледжів). Ознайомитись із цим документом можна за покликанням:

Другий документ отримували ті, хто планує вступити до магістратури:

Ці гугл-форми розмістили в соціальній мережі Фейсбук та поширили всіма каналами соціальних мереж, якими користуються викладачі біологічного факультету.

Надалі представники факультету планують  створити окремі групи в Вайбер і Телеграмм, для спілкування з абітурієнтами, що забезпечить їм можливість ставити питання, які їх хвилюють і швидко вирішувати нагальні проблеми в форматі онлайн.

Наталія Воронова,

доцент біологічного факультету