Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету металургії продовжують дистанційне навчання

Студенти факультету металургії продовжують дистанційне навчання

10.04.2020 11:23 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультет металургії дистанційне навчання освітній процес

У зв’язку з оголошеним в Україні карантином, пов’язаним з пандемією коронавірусу, єдиною доступною формою організації освітнього процесу є дистанційне навчання. Розуміючи, наскільки важливо для становлення справжніх спеціалістів не переривати навчальний процес на час карантину, на факультеті металургії інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно використовуються різноманітні засоби навчання. Це – листування зі студентами, дистанційна перевірка виконаних робіт, а також спілкування за допомого таких засобів комунікації, як Viber, Skype, Telegram, платформа Zoom, Moodle ZNU, сервер Cisco Webex тощо.

Та найбільш активно на факультеті металургії використовується система СЕЗН ЗНУ, яка запроваджена в університеті. В основу програми дистанційної освіти покладено модульний принцип, що дозволяє створити уявлення про набір модулів, на базі яких створені навчальні програми дисциплін. У кожній дисципліні, що викладається у весняному семестрі, викладачами запропоновані практичні та тестові завдання, встановлений термін їх виконання студентами. Оцінка за виконану роботу фіксується в електронному журналі.

Значну роль в налагодженні зв’язку зі студентами відіграє студентське самоврядування факультету. Найбільш активно працює в цьому напрямку його голова – Олександр Сагулякін. Завдяки спільної роботі викладачів факультету металургії та студентського самоврядування налагоджений постійний зв’язок зі студентами, що дозволяє оперативно вирішувати поточні питання щодо дистанційного навчання, і кожен студент за необхідністю отримує консультацію від викладачів відповідних дисциплін.

Факультет металургії