Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм викладачку Економіко-правничого коледжу Алевтину Калюжну

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм викладачку Економіко-правничого коледжу Алевтину Калюжну

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм викладачку Економіко-правничого коледжу Алевтину Калюжну
10.04.2020 11:57 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж ювілей привітання

Десятого квітня відзначає свій ювілей викладач фізичного виховання Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)Алевтина Калюжна. Як тренер і викладач, вона допомагає здобувачам освіти оволодіти знаннями та навичками, які потрібні сьогодні для виховання фахівців нової генерації – освітян, які працюватимуть у Новій українській школі.

Алевтина Калюжна, випускниця факультету фізичного виховання Запорізького державного університету, багато років професійно займалася спортом. Їй присвоїли звання майстра спорту з фехтування. Свій багатий педагогічний досвід вона здобула в закладах освіти різних рівнів.

Активна й ініціативна особистість, вона на сьогодні виступає організатором тижнів популяризації фізичної культури та спорту, культурно-масових спортивних змагань, зокрема турнірів із шашок та шахів серед студентів Економіко-правничого коледжу.

Шановна ювілярка завжди комунікабельна й доброзичлива, вона – щира порадниця й досвідчений педагог, до неї повсякчас звертаються за допомогою колеги й студенти. Алевтина  Вадимівна – улюблениця студентської молоді, вони поважають її за небайдужість, відкритість, готовність вислухати та допомогти.

Колектив Економіко-правничого коледжу та Запорізького національного університету загалом цінує професіоналізм Алевтини Вадимівни, її значний внесок у виховання гармонійно розвиненого, фізично й духовно здорового покоління студентської молоді.

Колеги та студенти зичать шановній іменинниці міцного здоров’я на довгі роки, аби її завжди оточувало тепло і вдячність вихованців, підтримка рідних, друзів та колег, а доля всміхалася, здійснюючи її найзаповітніші мрій та задуми!

 

 

 

Схожі новини