Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтів запевняють: усе, чого чекаєте від майбутнього, ви знайдете в ЗНУ (+ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука)

10.04.2020 16:10 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ректорат відеозвернення співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Десятого квітня до абітурієнтів та їхніх батьків звернувся проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. На початку свого відеозвернення Геннадій Миколайович наголосив, що всю інформацію про ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) можна завжди відшукати у всіх соціальних мережах.

«Я скажу вам відверто, що я прийшов до цього вишу багато років тому і був зачарований тим, що тут побачив, – наголосив у своєму виступі проректор. – У цьому університеті вчилися мій батько, мій старший брат, моя майбутня дружина. Я звертаюся до вас, школярі, абітурієнти, батьки, лідери шкільного самоврядування. Знайте: життя в Запорізькому національному університеті дуже цікаве, дуже змістовне: фестивалі, конкурси, різні чемпіонати – це те, чим ми збагатимо ваше життя. Усе, що ви жадаєте від вашого майбутнього, це – досвід, друзі, спілкування,спорт, сміливі кроки, нові перспективи, – все буде пов’язано із Запорізьким національним університетом. Запрошуємо у його стіни, тому що ми – найкращі».
Переглянути відеозвернення проректора з наукової роботи ЗНУ Геннадія Васильчука можна за покликанням: