Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 14 квітня в ЗНУ відбудеться онлайн-зустріч декана факультету журналістики Віктора Костюка з абітурієнтами

14.04.2020 10:55 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики профорієнтаційна діяльність зустріч із деканом

На факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) допомагають вступникам успішно подолати всі етапи цьогорічної вступної кампанії та стати студентом омріяної спеціальності. Усі, хто має запитання, пов'язані з цією тематикою, можуть почути відповіді під час прямого ефіру з деканом факультету Віктором Костюком. Прямий ефір відбудеться вже 14 квітня. Цього дня, 14.04.2020 року, о 12.00 приєднуйтесь до конференції Zoom за покликанням:

Ідентифікатор конференції: 381 222 415

Пароль: 016083

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про переваги навчання на факультеті й отримаєте вичерпну інформацію щодо вступу на його спеціальності. Крім того, вам розкажуть. як ефективно підготуватись до вступних випробувань.

Усі охочі пов’язати своє майбутнє із журналістикою, редакторською діяльність, стати фахівцями з PR і зв’язків із громадськістю зможуть поставити свої запитання Віктору Володимирову під час конференції Zoom. Зокрема, йтиметься про можливі сценарії проведення вступної кампанії-2020.