Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До 90-річчя вишу в ЗНУ вийде збірник літературних творів його викладачів і студентів

14.04.2020 11:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University центр культури філологічний факультет творчий проєкт літературна збірка

Цього року, до 90-річчя від дня заснування закладу вищої освіти, в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) реалізують кілька творчих проєктів.

Серед інших, колектив центру культури разом із представниками філологічного факультету започаткував проєкт, розрахований на творчих особистостей, яких чимало серед викладачів і студентів вишу. Вони планують випустити «Книгу-збірник», до ювілею вишу. До цієї збірки увійдуть поезії, тексти пісень, оповідання й казки тощо, написані письменниками, які навчаються і працюють у ЗНУ.

Усі охочі представники вишу можуть надіслати свої роботи на ім’я Іллі Лукяненка @ilyalukuanenko