Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі психології факультету СПП триває активна навчальна та громадська діяльність

На факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), незважаючи на відповідні карантинні обмеження, активно тривають заняття: викладачі, згідно з розкладом занять, читають лекції, студенти беруть участь у семінарах тощо. Безумовно, всі ці види навчання й поза навчальні активності проводяться в дистанційному режимі. Нещодавно на кафедрі психології відбулися онлайн-лекції з історії психології та психології праці. Лекції для студентів 1 та 3 курсів спеціальності психологія читала доцент кафедри психології Анжеліка Поплавська.

Також дев'ятого квітня на кафедрі психології для студентів ІІІ курсу спеціальності психологія відбувся семінар за темою «Психофізична і психофізіологічна проблема психології».  Семінар проводила доцент кафедри психології Юлія Железнякова. На початку заняття було обговорено співвідношення психіки та матерії в психології та філософії, розгорнута дискусія між учасниками онлайн-семінару відносно інтеракціонізму, паралелізму, системності, як варіантів рішення психофізіологічної проблеми. Також було розглянуто теорію системної динамічної локалізації психічних функцій. Оцінюючи виступи доповідачів, Юлія Володимирівна надала високу оцінку участі в семінарі всіх студентів групи, а серед найактивніших відзначила Анастасію Овсяннікову, Софію Мукомел, Анастасію Капелюш.

Значною подією для університету стала участь представників факультету та кафедри в онлайн-засіданні комітету з питань пенітенціарної системи, кримінальних покарань та пробації Громадської ради при Міністерстві юстиції України. Як голова цього комітету доцент кафедри психології СПП ЗНУ Юлія Паскевська запросила до участі магістрів з юридичної психології, студентів спеціальності соціально-правовий захист ЗНУ та експертів громадських організацій.

Як розповіла Юлія Анатоліївна, на засіданні одноголосно було прийнято рішення щодо укладання меморандуму із кафедрою психології ЗНУ з метою партнерства та співпраці у підготовці фахівців зі спеціальності юридична психологія. А також було прийнято рішення щодо укладання меморандуму із благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд» духовно-соціальний розвиток та правовий захист «Право людини».

Бажаємо колективу факультету соціальної педагогіки та психології, колективу кафедри психології нових досягнень, успіхів у проведенні дистанційних занять і заходів, а також подальшого успішного освоєння нових можливостей онлайн-освіти.