Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться захопливий конкурс – розіграш боксу від «ZNU MERCH»

У ЗНУ відбудеться захопливий конкурс – розіграш боксу від «ZNU MERCH»

14.04.2020 13:05 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ректорат відеозвернення конкурс розіграш боксу від «ZNU MERCH»

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у ці нелегкі для багатьох часи дбають не лише про забезпечення життєдіяльності університету, про його успішну дистанційну роботу, але й про те, аби підтримати викладачів і студентів, які зараз перебувають на карантині. Усі охочі весело та з користю провести час можуть взяти участь у розіграші крутого боксу від «ZNU MERCH». До речі, до гри вже приєднався ректор ЗНУ Микола Фролов.

Ось із якими словами звернувся до майбутніх учасників захопливого квесту Микола Олександрович:

Шановні студенти, викладачі, друзі нашого університету! Наш університет, як і вся країна, продовжує існувати й працювати в онлайн-режимі. Це декого засмучує, тож щоб вам не сумно було, ми започатковуємо новий конкурс, у якому ви маєте можливість взяти участь. Переходьте до INSTAGRAM (ZNU.OFFICIAL), гортайте карусель й отримуйте сторіз і дізнавайтесь про умови розіграшу.

Переглянути відео зі зверненням ректора Миколи Фролова можна за покликанням: