Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Профіль автора в Scopus – пошук, корекція»

Науковців ЗНУ запрошують на вебінар «Профіль автора в Scopus – пошук, корекція»

15.04.2020 12:48 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність вебінар науко метрична база даних Scopus

На сьогодні Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) має доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science. Передплата забезпечена МОН України коштом бюджету до 31 травня 2020 р.

Основним інструментарієм науковця для популяризації власних наукових досягнень є підтримка в актуальному стані наукового профілю. Scopus підтримує 16 млн профілів авторів.

Профілі авторів в базі даних Scopus створюються і оновлюються автоматично з додаванням публікацій автора у наукових виданнях, що входять до цієї бази даних. Проте, у зв'язку з поширеністю та збігом певних прізвищ авторів, а також використанням різних варіантів написання імені та прізвища автором, можливі помилки під час формування авторських профілів. Ці помилки потребують виправлення.

Для редагування ScopusID в базі даних є можливості корегування списку публікацій, що помилково потрапили в профіль автора, а також об'єднання кількох профілів автора в єдиний. Такі нескладні дії дозволяють актуалізувати список опублікованих і процитованих робіт та наукометричні показники конкретного автора.

Науковцям нашого університету пропонується спеціальний вебінар для з’ясування цих питань.

Тема: Профіль автора у Scopus – пошук, корекція

Опис: На вебінарі поговоримо про те, як шукати профілі авторів у Scopus. Що робити автору, якщо у нього два і більше таких профілів? Чому так відбувається та як цьому запобігти? Як можна відкоригувати інформацію у профілі автора? Які статті автора не зараховуються при зборі інформації про публікаційну активність  університету?

Час проведення: 16 квітня (четвер), 11.00-11.40

Підключитись до конференції Zoom: https://zoom.us/j/691431547

Ідентифікатор конференції: 691 431 547

Доповідач: Марина Назаровець (Maryna Nazarovets), керівник Служби інформаційного моніторингу, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Із питань використання наукометричних баз даних звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

Наукова бібліотека