Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбулося онлайн-засідання робочої групи з обговорення освітньо-професійних програм «Психологія» та «Юридична психологія»

На кафедрі психології факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) 14 квітня відбулося засідання робочої групи з обговорення освітньо-професійних програм «Психологія» та «Юридична психологія» підготовки фахівців освітніх рівнів бакалавр та магістр.

Гарант програми д.психол.наук, професор Горбань Г.О. і завідувач кафедри психології, к.психол.наук, доцент Губа Н.О. доповіли про зміни в програмах і навчальних планах для набору на новий навчальний рік, відзначили необхідність коригування робочих навчальних програм з дисциплін, що забезпечують відповідні компетентності й програмні результати навчання.

Учасники робочої групи обговорили й рекомендували затвердити на засіданні кафедри теми кваліфікаційних робіт магістрів, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Психологія» та «Юридична психологія».

Факультет соціальної педагогіки та психології