Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра теплоенергетики та гідроенергетики інженерного інституту ЗНУ отримала унікальний навчальний стенд «Вентильований фасад»

Соціально-відповідальна компанія Ventarocк піклується про те, щоб її майбутні працівники (випускники відповідних спеціальностей кафедр і закладів вищої освіти), мали можливість на практичних заняттях вивчати переваги системи вентильованих енергозберігаючих фасадів Ventarocк, особливості технології та монтажу тощо. З цією метою фірмою Ventarock і був переданий кафедрі теплоенергетики та гідроенергетики (ТГЕ) інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) навчальний стенд «Вентильований фасад».

Проблеми, пов'язані з енергозбереженням та енергоефективністю, з кожним роком стають все більш актуальними. Їх вивченням і реалізацією рішень займаються вчені, розробники, виробники. Одним з таких виробників є відома в Україні фірма Ventarocк – виробник енергозберігаючих вентильованих фасадних систем. Завдяки конкурентним перевагам та гарантованої якості власної продукції вона, до речі, стала рекомендованим постачальником фасадних систем на магазини компанії АТБ, у тому числі в Запоріжжі.
Як розповів завідувач кафедри ТГЕ Андрій Чейлитко, навчальний стенд – це вентильована фасадна система, яка складається з штучного каменю та підсистеми з оцинкованої сталі. На даному стенді студенти зможуть ознайомитися з правилами монтажу системи вентильованих фасадів та їх особливостями. Головною особливістю системи є те, що повітряний канал, який знаходиться між шаром утеплювача та фасадним каменем, не допускає накопичення вологи та покращує температурний режим експлуатації конструкції. Ця фасадна система виготовляється на сучасному європейському обладнанні, а усі елементи підсистеми виготовляються з оцинкованої сталі 1-го класу, яка має високу корозійну стійкість та витримує потужні удари та статичні навантаження.
Завдяки таким показникам, підкреслив Андрій Олександрович, енергозберігаючі системи Ventarock дуже широко використовуються для оздоблення та утеплення як для нового будівництва, так і для реконструкції старих будівель: адміністративні будівлі (офіси, школи, лікарні); котеджі, багатоповерхові та малоповерхові житлові будинки.
Завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики висловив подяку керівництву фірми Ventarock та начальнику відділу продаж ТОВ «ВЕЛОН» (Запоріжжя) Ірині Павленко за подарунок кафедрі та її студентам, а також сподівання на подальшу взаємовигідну співпрацю.

Інженерний інститут