Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ завершився перший етап міжнародного стажування студентів

На початку березня в Гуманітарно-природничому університеті ім. Яна Длугоша (м. Ченстохова, Республіка Польща) офіційно розпочалося стажування 16 студентів факультету економіки та менеджменту інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу). А організаторами та координаторами проєкту стали доцент Ганна Макушинська, професор Наталя Метеленко, а також доценти Ірина Сіліна та Олена Яришко.

16 квітня на факультеті економіки і права Гуманітарно-природничого університету завершилася перша частина стажування за програмою подвійних дипломів (2D), участь в якому взяли студенти 2-4 курсів інженерного інституту. Про те, як минув цей етап, розповіла нам керівник центру польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського Ганна Макушинська.
Ганна Павлівна зазначила, що наші студенти зарекомендували себе в складній ситуації, пов’язаній із масштабною пандемією, як свідомі, порядні й соціально відповідальні громадяни і, навіть, перевершили всі очікування. Наша молодь гідно представила українське студентство в очах польських партнерів з Гуманітарно-природничого університету ім. Яна Длугоша в Ченстохові.
Студенти створили єдину міцну команду й сумлінно беруть участь в освітньому процесі, при цьому ретельно виконуючи правила карантину. Разом із цим, вони займаються в тренажерному залі, здійснюють пішохідні прогулянки на свіжому повітрі в межах студентського містечка.
- Здоровий оптимізм – це візитна картка наших студентів, – каже Ганна Макушинська. – Ми впевнені, що разом вони подолають будь-які випробування долі, бо вони найкращі! І це – не тільки наша думка. В телефонній розмові слова вдячності й поваги на їхню адресу висловила заступник декана Wydzialu Prawa i Ekonomii Humanistyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu im. Jana Długosza Pani dr. Paulina Ucieklak-Jeż, яка зазначила, що ця група студентів унікальна. Відчувається гідне родинне виховання, високий рівень освітньої підготовки, присутні особистісні якості, якими можна пишатися.
Організатори програми стажування щиро дякують ректору prof. dr hab. Annie Wypych-Gawrońskiej, Prodziekanu Wydziału Prawa i Ekonomii dr Paulinіe Ucieklak-Jeż за надану нашим студентам можливість стати учасниками цікавої і корисної програми стажування; куратору студентів ЗНУ від міжнародного відділу пані Marianna Sapun за опікування нашими стажистами. Хотілося б подякувати й нашій молоді за сумлінність і витримку, а також їхнім батькам за підтримку, мудре та зважене наставництво!

Інженерний інститут