Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан факультету металургії інженерного інституту ЗНУ Владислав Румянцев зустрівся зі вступниками в online-форматі

22.04.2020 13:32 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University кафедра металургії кафедра обробки металів тиском кафедра металургійного обладнання кафедра автоматизованого управління технологічними процесами online-зустріч з абітурієнтами профорієнтаційна робота

Чотирнадцятого квітня на факультеті металургії інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася online-зустріч абітурієнтів з деканом Владиславом Румянцевим. В організації та проведенні заходу взяли участь начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, директор інженерного інституту Геннадій Коломоєць, заступник декана з профорієнтаційної роботи Андрій Власов, завідувачі кафедр і викладачі факультету.

До участі в зустрічі з деканом факультету металургії долучилися не лише старшокласники, а й студенти Запорізького металургійного коледжу, Запорізького авіаційного коледжу імені О.Г. Івченка, Запорізького гідроенергетичного коледжу, а також ті, кого цікавила можливість завершити перервану вищу освіту.
За допомогою платформи Zoom майбутні металурги, інженери-механіки, фахівці з обробки металів тиском, фахівці з автоматизації мали змогу поставити актуальні для себе питання щодо вступу на факультет металургії. Абітурієнти цікавилися мінімальним балом для вступу на місця державного замовлення, вартістю контракту, переліком предметів ЗНО, необхідних для вступу, а також умовами вступу на факультет на базі коледжу. Цікавила випускників і наявність гуртожитку, проходження практики на підприємствах міста і, звичайно, працевлаштування.
Сьогодні в умовах, коли неможливо побудувати успішну кар’єру без вищої освіти, дуже актуальним стає питання відновлення у закладах вищої освіти, зокрема, в інженерному інституті, тих, хто своєчасно не завершив навчання. І зрозуміло, що це питання теж не було залишено поза увагою учасників зустрічі.
Загалом захід був дуже корисним для його учасників, абітурієнти отримали кваліфіковані відповіді на поставлені питання. Завершуючи зустріч, декан факультету Владислав Румянцев подякував усім її учасникам і підкреслив, що рівень викладання, імідж нашого навчального закладу, репутація випускників факультету металургії добре відомі запорожцям, а тому в нас учаться зараз і надалі будуть вступати на навчання ті, хто мріє стати інженерами металургійного профілю.
Колектив факультету металургії інженерного інституту ЗНУ і надалі планує проводити зустрічі з майбутніми абітурієнтами в online-форматі.

Інженерний інститут