Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалися online-заняття для слухачів курсів із міжнародного проєкту «Україна-Норвегія»

Нещодавно в рамках проєкту «Україна-Норвегія» на базі центру післядипломної освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) відбулося урочисте відкриття курсів, спрямованих на перепідготовку та соціальну адаптацію військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей. І ось урочистості залишилися позаду, а сьогодні вже відбуваються заняття в дистанційному форматі.

Слухачі курсів роблять перші кроки в освоєнні нової для них спеціальності «IT-технології у галузі дизайну». Відповідно до навчального плану, розробленого в ЗНУ та узгодженого з The International Foundation for Social Adaptation, online-заняття розпочалися з теми «Графічний редактор Adobe Photoshop». А провів їх для слухачів курсів доцент кафедри економіки та інформаційних технологій інженерного інституту ЗНУ Іван Клопов.
Під керівництвом викладача слухачі познайомилися з деякими можливостями програми Adobe Photoshop, навчилися користуватися основними іі функціями та працювати зі шарами, і, звичайно ж, виконали свої перші вправи з редагування зображень в програмі Adobe Photoshop.
Про можливості систем управляння контентом CMS Joomla та CMS Wordpress розповів слухачам курсів з проєкту «Україна-Норвегія» доцент кафедри економіки та інформаційних технологій Євген Мержинський. Колишні військові дізналися, для чого призначені ці системи, зокрема, що завдяки ним можна створювати корпоративні сайти, online-магазини, персональні сторінки тощо. Познайомилися слухачі й з особливостями CMS Joomla та CMS Wordpress, їхнім інтерфейсом тощо.
Отже, незважаючи на карантин, перепідготовка військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Запорізькому національному університеті триває. Перші кроки в освоєнні нової спеціальності зроблені, та це лише початок, а попереду три місяці напруженої роботи. Тож бажаємо учасникам проєкту «Україна-Норвегія» наполегливо навчатися й отримати всі необхідні знання для подальшої успішної роботи в сфері IT-технології та дизайну.

Інженерний інститут

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=50991 and cach_timestamp>1614618951
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'