Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління відбулася online-зустріч абітурієнтів із деканом Тетяною Бірюковою

24.04.2020 16:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність онлайн-зустріч із деканом

Абітурієнти, що готуються вступати на факультет соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), їхні батьки та всі зацікавлені 21 квітня мали змогу онлайн поспілкуватися з деканом факультету Тетяною Бірюковою, завідувачами кафедр та професорсько-викладацьким складом факультету. Зустріч відбулася на платформі Zoom в досить вільному форматі. Всього були присутні 47 абітурієнтів та 12 представників адміністрації та викладачів факультету.

Захід був проведений як Великоднє чаювання з улюбленим факультетом. На ньому декан факультету соціології та управління, доцент кафедри соціології Тетяна Бірюкова, розповіла про особливості навчання на факультеті, умови вступу, перелік спеціальностей ФСУ, на яких постановою Кабінету Міністрів України встановлюється індикативна собівартість, терміни навчання на бакалавраті та обсяги державного замовлення.
«Вступна кампанія обов’язково відбудеться за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, незалежно від термінів його проведення. Саме за результатами ЗНО відбуватиметься зарахування до закладів вищої освіти. Відтак карантин – не час відпочивати, а час навчатися, «прокачувати» свої можливості та готуватися до ЗНО», – наголосила декан факультету соціології та управління Тетяна Бірюкова.
Окрім того, заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ольга Широбокова та голова студентської ради Єгор Гуков представили презентацію про факультет соціології та управління, яка включала цікаву і вичерпну інформацію про кафедри факультету, цікаві проекти для абітурієнтів, організацію практик та перспективи професійного розвитку після закінчення спеціальностей факультету.
Абітурієнти мали можливість поспілкуватися з усіма завідувачами кафедр: Євгеном Цокуром (кафедра політології), Тарасом Бутченко (кафедра соціальної філософії та управління) та Володимиром Скворцом (кафедра соціології), гарантами освітніх та викладачами факультету соціології та управління. Були перераховані переваги у працевлаштуванні після кожної спеціальності, пригадані відомі випускники факультету соціології та управління та дані відповіді на всі питання абітурієнтів. Школярі зокрема запитували про вивчення іноземних мов, міжнародні програми обміну і, звичайно ж, про можливості працевлаштування випускників.
З абітурієнтами також поспілкувалися представники студентської ради ФСУ. Вони поділилися враженнями від навчального процесу, наголосивши на високій якості навчання, широкому спектрі вибору дисциплін, цікавому й перспективному проходженні практики. Окрім того, розповіли про організацію дозвілля та різноманітні інтелектуальні заходи, що проводяться на факультеті.
Зустріч була теплою, дружньою і дуже цікавою. Після зустрічі спеціально був проведений невеличкий вебінар із розвінчання коронавірусних фейків «Keep calm і мисли критично».
ФОТОГАЛЕРЕЯ: