Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний коледж влаштував для абітурієнтів віртуальну екскурсію

Викладачі Запорізького металургійного коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) влаштували для всіх охочих цікаву віртуальну екскурсію коледжем. Провела її методист ЗМК ЗНУ Людмила Шипіш. Людмила Ярославівна показала майбутнім студентам та їхнім батькам затишні навчальні аудиторії, де студенти вивчатимуть загальноосвітні дисципліни. Відвідали гості й кабінети зі встановленим спеціальним обладнанням, за допомогою якого вони зможуть оволодіти однією з таких спеціальностей, як металургія, галузеве машинобудування, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, транспортні технології, залізничний транспорт.

Продемонструвала відвідувачам Людмила Шипіш і затишну читальну залу, а також – спортивну залу, в якій студенти коледжу тренуються, щоб вкотре продемонструвати свою спортивну майстерність і здобути чергову перемогу. І, звичайно, майбутні студенти завітали й до актової зали, де не лише відбуваються всі найважливіші заходи коледжу, такі як посвята до лав студентства, вручення дипломів тощо, а й постійно вирує життя, і кожен зі студентів ЗМК ЗНУ може продемонструвати тут свої творчі здібності.
Звернула Людмила Ярославівна увагу майбутніх студентів і на переваги, які надає навчання у Запорізькому металургійному коледжі. «Нещодавно ЗМК виповнилося 90 років, - зазначила Людмила Шипіш, – а це означає надійність, стабільність та досвід!». Та це – лише одна з переваг навчання в цьому коледжі. Випускники Запорізького металургійного коледжу ЗНУ завжди конкурентноспроможні на ринку праці й досягають значних успіхів не лише в металургії, а й в інших сферах. Не менш важливо і те, що студенти в коледжі, здебільшого, навчаються за державним замовленням. «Ми гарантуємо бюджетні місця, - підкреслює Людмила Ярославівна. - Тобто вашим батькам не доведеться платити гроші за навчання, а ви будете отримувати чималу стипендію!».
Завітали учасники віртуальної екскурсії й до адміністративної частини, де познайомилися з директором ЗМК ЗНУ Ларисою Тютюник та заступником директора з навчальної роботи Юлією Островською.
Представники Запорізького металургійного коледжу сподіваються, що цікава екскурсія допоможе абітурієнтам-2020 зробити правильний вибір і обрати для оволодіння професією саме цей заклад освіти. Вони звертаються до школярів із такими словами: «Шановні вступники, подбайте про своє майбутнє вже сьогодні! Зробіть правильний вибір і станьте одним з активних, професійних, креативних і спортивних студентів ЗМК ЗНУ! Запорізький металургійний коледж чекає саме на вас!»
Ознайомитись із віртуальною екскурсією можна за покилканням:

Більше інформації – на сайті Запорізького металургійного коледжу ЗНУ:

Інженерний інститут