Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулося онлайн-засідання секції «Юридичні науки» в рамках загальноуніверситетської конференції «Молода наука-2020»

27.04.2020 11:40 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет наукова діяльність студентська наука конференція «Молода наука»

Двадцять четвертого квітня на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання секції «Юридичні науки» у рамках ХІІІ університетської науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2020». Цей традиційний захід, який проводиться у виші щороку для популяризації науки та обміну цікавими думками між молодими вченими та студентами, відбувся дистанційно, шляхом використання програми Zoom.

Відкрила захід декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць. Вона наголосила на тому, що наука для юриста – невід`ємна складова повсякденного життя, адже саме наука досліджує ті питання, які не потрапляють у поле зору законодавців.

Першою перед учасниками секції виступила студентка 4 курсу Яна Гринь із цікавою та актуальною доповіддю на тему «Дисциплінарні стягнення, порядок і умови їх застосування». Доповідь викликала бурхливе обговорення серед присутніх, тому що це дослідження має доволі практичне спрямування.

Студентка 2 курсу Наталя Лиса висвітлила в доповіді питання щодо галузі електронної комерції. Вона детально окреслила характеристику електронних правочинів, які є вони у зарубіжних країнах, їхнє нормативне регулювання та актуальні проблеми, що виникають у зв’язку із цим.

Молоді вчені інтенсивно обговорили все проблеми, які висвітлювали інші доповідачу (варто зауважити, що вони всі стосуються різних сфер права), знайшли їх і запропонували шляхи вирішення. Не лише студенти висловили свою думку з приводу актуальних питань. До обговорення долучилися й здобувачі рівня вищої освіти «доктор філософії в сфері права» (наприклад, Ігор Ковбас доповів про сучасний стан нагородного права в Україні).

Варто відзначити злагоджену роботу двох співголів глав Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених юридичного факультету Валерії Тимошенко та Дениса Соколенка, їхні результати досліджень у рамках виконання проєктів, грантів кафедр факультету, в рамках наукової роботи лабораторії з дослідження проблем службового права і центру спортивного права НАПрН України.

Юридичний факультет і надалі буде сприяти та розвивати молоду науку серед студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Запорізького національного університету.

Юридичний факультет