Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковцям ЗНУ пропонують віддалений доступ до баз наукових цитувань Scopus та Web of Science

28.04.2020 12:26 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність наукометричні бази Scopus та Web of Science

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) має доступ до наукометричних баз Scopus та Web of Science за переплатою Міністерства освіти і науки України до 31 травня 2020 р. Питання продовження національної переплати залишається поки що відкритим.

Компанії Elsevier та Clarivate Analytics для підтримки стабільної роботи науковців надають можливість віддаленого доступу до баз наукових цитувань Scopus та Web of Science

Скористайтесь можливістю, щоб зареєструватись, створити та підтримувати в актуальному стані авторські профілі Publons, виявити значущі роботи, науковців, організації, журнали в галузі ваших наукових інтересів та зберегти результати, провести пошук літератури та поповнити джерельні бази публікацій за вашою науковою темою, знайти, якими фондами та грантами підтримувалися аналогічні дослідження, визначити журнали для ваших майбутніх публікацій.

Віддалений доступ також може стати базою для проведення online-занять з організації наукових досліджень для студентів, магістрантів, аспірантів.

Деякі сервіси будуть доступні й після завершення терміну передплати, але за наявності персонального кабінету науковця.

Для налаштування віддаленого доступу перейдіть за відповідним покликанням:

-       Інструкція про налаштування віддаленого доступу до ресурсів Elsevier (база Scopus), яка підготовлена працівниками Державної науково-технічної бібліотеки України;

-       Основні способи віддаленого використання ресурсів Clarivate Analytics (база Web of Science).

Із питань використання наукометричних баз звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

Наукова бібліотека