Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті влаштували онлайн-зустріч студентів із суддею Заводського суду м. Запоріжжя Русланом Сінєльником

29.04.2020 13:00 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес онлайн-зустріч дистанційне навчання

Двадцять п’ятого квітня, завдяки ініціативі декана юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяни Коломоєць відбулася онлайн-зустріч на тему «Адвокат у судовому процесі» із суддею Заводського суду м. Запоріжжя, к.ю.н., доцентом Русланом Сінєльником. Захід проходив за участю викладачів кафедри кримінального права та правосуддя Ю. Пирожкової, М. Ларкіна, Є. Войтовича та студентів 1 курсу юридичного факультету.

Виходячи зі свого багаторічного досвіду адвокатської практики, Руслан Васильович підчас розмови окреслив слухачам специфіку роботи та особливості професії. Зокрема, він розповів студентам про основні напрямки діяльності адвоката, вимоги, які ставляться до кандидатів, основні функції та завдання адвокатури, навів конкретні приклади з практики, дав поради, як організувати робочий процес.

Руслан Сінєльник особливу увагу приділив питанням етичного та ціннісного підходів в процесі здійснення адвокатської діяльності. Він розповів про шляхи побудови успішної комунікації з клієнтами, суддями, слідчими, прокурорами.

Активну участь в обговоренні теми взяли студенти. користуючись можливістю поспілкуватися із суддею безпосередньо, вони ставили питання про рівень кваліфікації суддівського корпусу, про можливість виборності суддів, доцільності існування інституту присяжних в Україні, проблеми в адвокатській практиці і багато інших. На свої численні запитання під час діалогу студенти отримували вичерпні та компетентні відповіді.

Юридичний факультет дякує Руслану Васильовичу за цікаву розповідь та сподівається на подальшу співпрацю, адже такі заняття є надзвичайно цікавими та корисними, оскільки дають можливість студентам не тільки засвоювати теоретичний матеріал, а й краще розуміти практичну сторону тієї чи іншої правничої професії.