Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі акторської майстерності та дизайну успішно триває дистанційний освітній процес

На сьогодні дистанційний освітній процес на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно й успішно реалізується завдяки застосуванню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. А період карантину відзначився справжнім «вибухом» вебінарної активності освітянської спільноти.

Минулого тижня викладачі освітньої програми «Графічний дизайн» ЗНУ проходили по 2-3 фахових онлайн-вебінари. Тематикою останніх двох днів стали три насичених вебінари від Clarivate Analytics українською, які відвідали викладачі кафедри  акторської майстерності та дизайну: Анна Виноградова, Вероніка Сілогаєва, Микола Потапенко,  Анна Рашевська.

Ці заняття були присвячені таким темам: «Наукові журнали: гарні, погані, хижацькі», «Антиплагіат: як проблему перетворити у помічника», «Публікації у виданнях, що індексуються у Web of Science: міфи та реальність».

Потрібно зазначити, що студенти освітньої програми «Графічний дизайн» під час карантину знаходять також свої плюси в дистанційному навчанні. Наприклад, староста 1 курсу Дороніна Олександра (Aleksandra Doronina Painting) так описує своє навчання в режимі онлайн: «Мій карантин проходить під девізом “Піду помию руки” у затишку своєї кімнати. Завдяки карантину я можу гарно висипатися, бо у гуртожитку не завжди виспишся потрібні 8-9 годин. Прокидаючись, маю сили на дистанційне навчання. Завдяки тому, що всі викладачі додали до Moodle завдання, я можу розподілити свій час та натхнення так, як мені зручно, розраховуючи на певний дедлайн. Але як на мене, працювати над аудиторними роботами з живопису та малюнку саме у аудиторії за мольбертами має свою певну романтику, адже на декілька годин ти ніби поєднуєшся з натюрмортом. А вдома ти частіше відволікаєшся і не маєш того зв'язку з натурою. Тому вже дуже хочу повернутися до звичних занять в аудиторіях рідного корпусу № 6».

Факультет соціальної педагогіки та психології