Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Академію Cisco інженерного інституту Запорізького національного університету вітають з ювілеєм колеги, друзі та партнери

29.04.2020 14:15 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем Академія Cisco інженерного інституту ЗНУ ювілей

Можливість навчатися організації комп’ютерних мереж за тими ж методиками та матеріалами, що й студенти всього світу – вікно у світ майбутнього без кордонів. Саме так вважали і вважають викладачі кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Саме тому 15 років тому в інженерному інституті ЗНУ (тоді ще Запорізька державна інженерна академія) й було відкрито Академію Cisco. Впродовж цих років студенти отримували тут знання, навички, впевненість у своїх силах та сертифікати за успішне завершення відповідних курсів. Це був тернистий шлях пошуків і експериментів, відкриттів і придбань, нових знань і можливостей. Складно в рамках публікації перерахувати всі ті нові можливості і рівні, яких досягли викладачі кафедри і, безумовно, сама Академія Cisco вишу, а також їхні студенти. Скажемо лише, що це був великий і успішний шлях до успіху. А одним із свідчень такого безперервного зростання і розвитку є щорічне визнання (сім років поспіль) інструктора Академії Cisco, її «душі і серця» – Наталії Полякової інструктором рівня ТОП 10 % найкращих інструкторів світу – Cisco Academy Expert Level Instructor.

Як зазначила Наталія Петрівна, «15 років тому день-в-день відкрилась Академія Cisco в інженерній академії. Ми б цей день так точно і не згадали, та в Cisco все записано до хвилини – 27 квітня 2005 року. Сьогодні наша Академія найбільша в південній частині України, працює Центр підготовки інструкторів, а Центр підтримки Академій Cisco рівня Premier+ підтримує понад 70 академій в школах та коледжах. Завдяки Cisco Networking Academy Ukraine студенти спеціальності інженерія програмного забезпечення (освітня програма «програмне забезпечення систем») мають знання та навички з комп'ютерних мереж на міжнародному рівні. І завжди поряд класні колеги-інструктори, з якими 15 років промайнули як один день».

Привітала колег з ювілейною датою українська спільнота Академії Cisco: «Вітаємо! За 15 років було дуже багато професійного зростання, звершень, які варто згадати і відсвяткувати! Чого тільки варті нагороди від штаб-квартири Cisco такого рангу, яким відзначають тільки десятки університетів у світі. Бажаємо наснаги кожного дня на користь освітян та молоді. Вперед до нових досягнень і нового міжнародного визнання для України!».

Окрему подяку висловила проректор з навчально-методичної роботи Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти доцент Людмила Чернікова. Людмила Антонівна високо оцінила співпрацю між закладами вищої освіти та висловила подяку академії Cisco інженерного інституту за копітку працю та невичерпний ентузіазм її викладачів. Вітаючи колег і партнерів, Людмила Чернікова підкреслила, що «дуже рада нашій співпраці. Вдячна за вашу працю, ентузіазм, прогресивні ідеї, турботу про професійний розвиток вчителів і профорієнтації учнів».

Свої поздоровлення передала також керівник сектору інноваційних форм та методів діяльності педагогічних працівників інституту модернізації змісту освіти Ірина Василашко. А випускник інженерного інституту ЗНУ Сергій Борисов у своєму привітанні зазначив, що викладачі Академії Cisco в інженерному інституті «завжди давали актуальні знання у сфері комп'ютерних мереж. Важко уявити, скільки спеціалістів ви змогли підготувати за весь цей час! Так тримати!».

До привітань ювіляру приєдналися вчителі інформатики з академій Cisco в школах та коледжах Запоріжжя, Запорізької області, а також в інших регіонах України. Отже, 15 років успішної роботи позаду, нові горизонти в ІТ-освіті попереду. Будуйте своє ІТ-майбутнє разом Програмою Академій Cisco!

Інженерний інститут