Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету будівництва та цивільної інженерії нагороджена дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Нещодавно в Харківському національному університеті будівництва та архітектури було підбито підсумки II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Архітектура та містобудування» і «Будівництво та цивільна інженерія». За результатами конкурсу зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» дипломом І ступеня по секції «Водопостачання та водовідведення» нагороджена студентка кафедри міського будівництва та господарства факультету будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Ткаченко. Науковий керівник дівчини – доцент Оксана Добровольська.

Цю нагороду Ірина Ткаченко – магістрантка спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» (освітня програма «Водопостачання та водовідведення») –отримала за роботу «Аналіз впливу структури мережі на розподіл вузлових напорів». Як розповіла науковий керівник дівчини Оксана Добровольська, Ірину привабила актуальність обраної теми, бо сьогодні значна кількість водопровідних систем в аварійному стані. Дівчина впевнена, що для того, щоб уникнути таких випадків, чи хоча б звести їх до мінімуму, необхідно враховувати можливі аварійні ситуації ще тоді, коли система тільки проєктується.
Над темою «Аналіз впливу структури мережі на розподіл вузлових напорів» Іра почала працювати три роки тому. Результати її досліджень були представлені на конференції «Молода наука-2019» і під час захисту магістерської роботи. Щоразу дослідження студентки були визнані як актуальні і такі, що мають результати, які можна втілити на практиці. Тож не випадково, що під час розгляду студентських наукових робіт компетентне журі Всеукраїнського конкурсу найбільш високо оцінило дослідження дівчини саме в таких категоріях, як практична направленість результатів; новизна та оригінальність ідеї; використані методи дослідження тощо.
Колектив інженерного інституту вітає магістра спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» (освітня програма «Водопостачання та водовідведення») Ірину Ткаченко та її наукового керівника доцента кафедри міське будівництво та господарство Оксану Григорівну Добровольську з отриманням диплому І ступеня! Бажає Ірині втілити в життя свої наукові розробки, а Оксані Григорівні – успіхів на ниві науково-педагогічної роботи й талановитих студентів!

Інженерний інститут