Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету Анна Конєва отримала Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

05.05.2020 12:01 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

У рамках ІІ туру підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань та спеціальностей зі спеціалізації «Економіка та управління в галузі торгівлі»», який проходив у Харківському державному університеті харчування та торгівлі. Члени журі визначили переможців зазначеного конкурсу на підставі результатів першого етапу другого туру Конкурсу (за результатами двох рецензій), одним із яких стала студентка економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анна Конєва.

Студентка ЗНУ отримала Диплом III ступеня. Науковий керівник Анни – професор кафедри управління персоналом і маркетингу Череп Олександр Григорович.
Колектив економічного факультету вітає з перемогою Анну Конєву та професора Олександра Черепа та бажає їм творчої наснаги і плідної наукової діяльності у майбутньому.