Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в рамках загальноуніверситетської конференції «Молода наука-2020» провели засідання секції «Економіка» в онлайн-режимі

05.05.2020 12:59 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет студентська наука конференція «Молода наука-2020» секція «економіка»

У рамках щорічної науково-практичної конференції «Молода наука» на економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели секцію «Економіка» в онлайн-режимі. Захід розпочався привітальним словом голови секції – декана економічного факультету, професора Алли Череп.

У конференції прийняли участі і викладачі факультету: д.е.н., професор завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму Бабміндра Д.І., д.е.н., професор завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу Іванов М.М, к.е.н., доцент кафедри управління персоналом і маркетингу Гельман В.М., д.е.н., професор завідувач кафедри економічної кібернетики Максишко Н.К., д.е.н., професор кафедри економічної кібернетики Козін І.Л., д.е.н., професор завідувач кафедри обліку та оподаткування Шмиголь Н.М., к.е.н., професор завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Кущик А.П., к.е.н., доцент завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проєктами Лепьохін О.В., к.е.н., доцент кафедри обліку та оподаткування Сьомченко В.В., к.е.н., професор завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бугай В.З. і к.е.н., ст. викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму Худолєй Л.В.

Першою до слова запросили студентку 5 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Аліну Оніпко (науковий керівник – Інна Щебликіна). Вона розповіла про застосування антикризового управління, як методу попередження кризового стану. Треба зазначити, що тези з якими виступила студентка – одна з частин її дипломного проєкту.

Варто відзначити виступ студентки 2 курсу спеціальності «Обліку та оподаткування» Анни Конєвої (науковий керівник – Вікторія Сьомченко). У своєму докладі студенткою було представлено поглиблений аналіз демографічної ситуації в країні за результатами цифрового перепису населення станом на 1 січня 2020 року.

Не менш цікавим був доклад студента 2 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Олександра Ткачука (науковий керівник – Олександр Череп) про фактори та принципи формування інноваційної політики підприємствами.

Серед виступаючих були і студенти 1 курсу. Один із них – Олександр Дугієнко (спеціальність «Міжнародна економіка», науковий керівник – Наталя Дугієнко) представив доклад із дуже актуальною темою на даний момент – міграція робочої сили.

Усього в конференції прийняли участь 42 студенти. Для їхніх виступів були характерні актуальність, новизна та унікальність.

Економічний факультет