Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки фіналу всеукраїнського конкурсу із соціології

У ЗНУ підбили підсумки фіналу всеукраїнського конкурсу із соціології

05.05.2020 13:31 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління студентська наука всеукраїнський конкурс перемога

Двадцять дев’ятого квітня кафедра соціології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провела заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія», який відбувся в онлайн режимі. Всього до оргкомітету Конкурсу надійшло 35 робіт, з яких в результаті рецензування галузева конкурсна комісія відібрала 9 робіт для захисту на підсумковій науково-практичній конференції. Привітав членів журі та учасників проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, який висловив переконання, що конкурс відбудеться з дотриманням всіх вимог академічної доброчесності та побажав натхнення і творчих успіхів всім присутнім.

Журі конкурсу було представлене науковцями провідних університетів країни: Ручка А.О. – д.філос.н., співголова галузевої конкурсної комісії, головний науковий співробітник Інституту соціології Національної академії наук України; Бірюкова Т.Ф. – к.філос.н., заступник голови галузевої конкурсної комісії, декан факультету соціології та управління; Гугнін Е.А. – к.соц.н., проректор з науково-педагогічної роботи та гуманітарних питань Національного університету «Запорізька політехніка», голова Запорізького відділення Соціологічна асоціація України; Денисенко І.Д. – д.філос.н., декан факультету психології і соціології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди; Зоська Я.В. – д.соц.н., професор кафедри соціологія та соціальної роботи Класичного приватного університету; Катаєв С.Л. – к.соц.н., професор кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету; Коваліско Н.В. – д.соц.н., професор кафедри соціології Львівського національного університету ім. І. Франка; Кривошеїн В.В. – д.політ.н., професор, завідувач кафедри соціології Дніпровського національного університету ім. О. Гончара; Лепський М.А. – д.філос.н., професор кафедри соціології Запорізького національного університету; Подшивалкіна В.І. – д.соц.н., професор кафедри соціальної та прикладної психології Одеського національного університету ім. І.І. Мечнікова; Приймак Ю.О. – к.соц.н., секретар галузевої конкурсної комісії, доцент кафедри соціології; Ратушна Т.О. – к.соц.н., доцент кафедри соціології Запорізького національного університету; Скворець В.О. – д.філос.н., завідувач кафедри соціології Запорізького національного університету; Сокурянська Л.Г. - дсоц.н., професор, Академік АНВШ України, завідувач кафедри соціології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна; Сорокіна О.С. – к.філос.н., доцент кафедри соціології Запорізького національного університету; Хижняк Л.М. – д.соц..н., професор кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна; Чепак В.В. – д. соц.н., професор, декан факультету соціології Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.
Теми, представлені на розгляд, стосувались широкого кола соціально значущої проблематики: «Візуалізація бренду факультету у комунікативному просторі молоді» (Ілля Горобцов, Запорізький національний університет), «Конструювання іміджу сучасного міста в соціальних мережах» (Христина Жилич, Львівський національний університет імені Івана Франка), «Інтерпретація проявів колективістських та індивідуалістських цінностей в міжпоколіннєвому вимірі» (Анна Колядко, Львівський національний університет імені Івана Франка), «Ідеологічні орієнтації українського електорату: оцінка рівня узгодженості установок і стратегій вибору» (Олексій Крименюк, Київський національний університет імені Т. Шевченка), «Організаційна культура як чинник професійного зростання особистості» (Марія Проніна, Запорізький національний університет), «Роль батьківської сім’ї конструюванні репродуктивних установок та сімейних цінностей молоді» (Марія Шеденко, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна), «Екологізація стилю життя в повсякденних практиках українців» (Дар’я Раку, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара), «Активізація напрямів волонтерської діяльності як індикатор нагальних потреб суспільства» (Яна Целюх, Національний університет водного господарства та природокористування м. Рівне), «Конструювання дискурсу гендерно-обумовленого насильства через смартмоб “Я не боюсь сказати”» (Анна Янько, Київський національний університет імені Т. Шевченка).
За результатами конкурсу дипломами 1 ступеня нагороджені Марія Шеденко (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна) та Марія Проніна (Запорізький національний університет).
Дипломами 2 ступеня були нагороджені Анна Колядко (Львівський національний університет імені Івана Франка), Анна Янько (Київський національний університет імені Т. Шевченка), Христина Жилич (Львівський національний університет імені Івана Франка).
Дипломами 3 ступеня були відзначені Ілля Горобцов (Запорізький національний університет), Олексій Крименюк (Київський національний університет імені Т. Шевченка), Дар'я Раку (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара), Яна Целюх (Національний університет водного господарства та природокористування м. Рівне).

Факультет соціології та управління