Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ закликають приєднатися до патріотичної онлайн-акції «Пам’ятаємо. Перемагаємо»

07.05.2020 11:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ виховної роботи національно-патріотичне виховання онлайн-акція День пам’яті та примирення

Студентів і викладачів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують приєднатися до онлайн-акції до Дня пам’яті та примирення «Пам’ятаємо. Перемагаємо», яку проводять представники комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.

Учасниками акції є студентська й учнівська молодь міста Запоріжжя та області. За бажанням до акції можуть долучитися їхні батьки, викладачі та вчителі, класні керівники, куратори академічних груп.

Мета заходу – привернути увагу громадськості до вшанування дати 8 травня, висловити повагу від молоді, яка навчається в закладах освіти м. Запоріжжя та Запорізької області усім борцям проти нацизму, консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України.

Умови участі в акції:

1. Підготувати вірш національно-патріотичного спрямування (про боротьбу українського народу у Другій світовій війні, національну пам'ять, важливість збереження миру тощо);
  2. Записати відео декламування поезії (до 1,5 хвилин);
  3. Завантажити файл на файлообмінник або на сервіс Youtube;
  4. Надіслати покликання (із поміткою «Акція 8 травня») на електронну адресу: info-ocpvm@ukr.net із зазначенням прізвища та ім’я виконавця вірша (або групи учасників), назви навчального закладу, назви вірша та його автора.

Відео буде розміщено на офіційних сторінках комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради у соціальних мережах Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/1808406089399596/ та в Інстаграм: https://www.instagram.com/centr_patriotiv/?hl=uk

Представники відділу виховної роботи ЗНУ закликають усіх охочих не залишатися осторонь від важливої національно-патріотичної акції та взяти у ній участь.