Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ФСУ посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота»

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Соціальна робота» дистанційно відбувся на базі Ужгородського національного університету.  Свої роботи на нього подали понад 100 студенти з усієї України. Після жорсткого відбору кваліфікаційна комісія ретельно проаналізувала якість 20 робіт із 16 вишів. Серед них була і робота студентки 1 курсу магістратури спеціальності «Соціальна робота» факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Кристини Оніщенко (науковий керівник – професор кафедри соціальної філософії та управління Глазунов В.В.).

Її робота на тему «Проектно-технологічний підхід у залученні учнівської молоді до волонтерства» була високо оцінена журі і посіла ІІ місце.

Колектив факультету соціології та управління вітає з перемогою Кристину Оніщенко та професора Володимира Глазунова та бажає їм творчої наснаги і плідної наукової діяльності у майбутньому.