Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Лапікова Олеся Ігорівна

Лапікова Олеся Ігорівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Кафедра електротехніки та енергоефективності

Асистент

Дисципліни

Розклад консультацій

Біографія

В 2013 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Енергетичний менеджмент» в Запорізькій державній інженерній академії. В 2016 році закінчила аспірантуру при кафедрі Електротехніки та енергоефективності та почала працювати на посаді асистента.

Наукова робота

Основною сферою наукового інтересу є відновлювана енергетика, зокрема - використання електричних полів для підвищення ефективності біогазових установок. За цією темою має два патенти та більше десяти написаних у співавторстві наукових статей, в тому числі – в профільних виданнях. Брала участь в міжнародних наукових конференціях.

Організовує просвітницькі заходи для студентів: дебатні турніри, тренінги з ораторської майстерності та громадянської активності.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Лапікова Олеся Ігорівна