Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Артемчук Віктор Васильович

Артемчук Віктор Васильович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Кафедра електротехніки та енергоефективності

В.о. завідуючого кафедри, доктор технічних наук, професор

Дисципліни

• Теоретичні основи електротехніки
  • Математичні задачі енергетики
  • Енергозбереження засобами промисло-вого електроприводу
  • Особливості енергозбереження в технологічних установках

Розклад консультацій

Біографія

Є випускником Дніпропетровського технікуму промислового транспорту за спеціальністю «Технічне обслуговування, експлуатація та ремонт рухомого складу» та кафедри «Електрорухомий склад» Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту, який закінчив у 1998 році.

В 2003 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Підвищення надійності корпусів букс колісних пар електровозів», в 2012 році - докторську дисертацію на тему «Наукове обґрунтування відновлення деталей шаруватими покриттями при ремонті рухомого складу залізниць». У 2017 році пройшов навчання за напрямком «Електрична інженерія», курс «Енергетичний менеджмент». Має відповідне свідоцтво про підвищення кваліфікації ПК 02070766/242 – 17.

З 2018 року є членом постійної спеціалізованої вченої ради (05.22.20), а з 2019 року – членом Української асоціації інженерів електриків (посвідчення № 322). З 2009 року здійснює наукове консультування підприємства ТОВ «ТМ. Велтек».

До вересня 2019 року працював в Дніпровському національному університеті залізничного транспорту ім.ак. В. Лазаряна (ДНУЗТ) спочатку на посадах аспіранта, асистента, доцента і, врешті, професора кафедри електрорухомого складу.

З 2019 року Артемчук Віктор Васильович здійснює наукову діяльність в Запорізькому національному університеті (ЗНУ) на посадах професору та в.о. завідуючого кафедри електротехніки та енергоефективності.

Наукова робота

Сферою наукових інтересів є модернізація роботи електрорухомого складу залізниць та електрична інженерія, зокрема – енергетичний менеджмент.

Серед навичок варто відзначити вміння планувати, організовувати та проводити наукові експерименти, обробляти та аналізувати дані, керувати науковими роботами і проектам (здійснювати планування, розподіл, контроль, взаємодія між всіма ланками проектів). Має досвід викладання технічних дисциплін, управління командою (до 200 осіб), досвід публічних виступів (понад 17 років), переговорів та вирішенні конфліктних ситуацій

Має широкий досвід у написанні наукових статей (понад 50 шт.), у тому числі англійською мовою. Є наукові статті у науково-метричних базах Scopus та Web of Science. Впевнено володіє програмами: PhotoShop, AdobeIlustrator, Maya, 3DMax, Python

Стабільно бере участь у конгресах, конференціях, вчених радах з періодичністю не рідше одного разу на рік, в тому числі – в міжнародних науково-технічних конференціях та конгресах.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Артемчук Віктор Васильович