Головна сторінка / Викладачі / Артемчук Віктор Васильович

Артемчук Віктор Васильович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електричної інженерії та кіберфізичних систем

Доктор технічних наук, професор, заступник завідувача кафедри

Розклад консультацій

понеділок 16:00-17:30

ідентифікатор Zoom: 6172343533

пароль: 1234

Аудиторія: ауд. 306, корпус №10

Дисципліни

• Електротехніка
  • Теоретичні основи елктротехніки
  • Електричні машини
  • Наукові основи проектування електричних машин
  • Математичні задачі енергетики
  • Енергозбереження засобами промислового електроприводу
  • Енергетичний менеджмент
  • Енергозбереження та енергоефективність за галузями промисловості
  • Надійність роботи електроенергетичних систем
  • Основи електроприводу
  • Енергетичний аудит

Біографія

Віктор Васильович Артемчук у 1994 р. закінчив з відзнакою Дніпровський транспортно-економічний коледж (поточна назва) за спеціальністю «Технічне обслуговування, експлуатація та ремонт рухомого складу».

У 1998 р. Артемчук В.В., також з відзнакою, закінчив Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна.

У 2003 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Підвищення надійності корпусів букс колісних пар електровозів»; у 2012 році - докторську дисертацію за темою «Наукове обґрунтування відновлення деталей шаруватими покриттями при ремонті рухомого складу залізниць».

У період серпень 2014 – серпень 2015 рр. служив у добровольчому батальоні збройних сил України, безпосередньо беручи участь у бойових діях на Сході України. Має відзнаки.

У 2017 році пройшов навчання за напрямком «Електрична інженерія», курс «Енергетичний менеджмент» в рамках Україно-Норвезького проекту для учасників АТО. Має відповідне свідоцтво про підвищення кваліфікації ПК 02070766/242 – 17.

З 2018 року є членом постійної спеціалізованої вченої ради (05.22.20), а з 2019 року – членом Української асоціації інженерів-електриків (посвідчення № 322). З 2009 року здійснює наукове консультування підприємства ТОВ «ТМ Велтек».

До вересня 2019 року працював у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту ім. ак. В. Лазаряна (ДНУЗТ) спочатку на посадах аспіранта, асистента, доцента і, врешті, професора кафедри електрорухомого складу залізниць.

З жовтня 2019 року Артемчук Віктор Васильович здійснює науково-педагогічну діяльність в Запорізькому національному університеті (ЗНУ) на посаді професора кафедри електроінженерії та кіберфізичних систем.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Артемчук Віктор Васильович