Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту триває успішне дистанційне навчання студентів заочної форми в умовах карантину

08.05.2020 09:28 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту освітній процес дистанційне навчання

Викладачі кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися  у форматі Zoom-конеренцій зі студентами-бакалаврами та магістрами заочної форми навчання спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент закладів освіти, культури та спорту». Під час онлайн-конференцій викладачі обговорили особливості організації навчального процесу, вивчення дисциплін в умовах дистанційної форми навчання.

Викладачі кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності для оволодіння студентами запланованих навчальних дисциплін використовують різноманітні форми дистанційної освіти. Вони залучають найкращі управлінські практики, цікаві і корисні завдання та інші інноваційні прийоми. Зокрема, для оптимізації роботи зі студентами викладачі факультету активно залучають до освітнього процесу різноманітні онлайн-можливості.

Завершилася чергова  конференція дискусією та інтерв’ю, студенти охоче задавали питання. Загальне враження від таких Zoom-зустрічей – студенти дуже бажають опанувати нові знання й успішно скласти сесію.

Факультет менеджменту