Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-видавці ЕПК успішно проходять практику на базі пресслужби ЗНУ

Студенти-видавці ЕПК успішно проходять практику на базі пресслужби ЗНУ

08.05.2020 13:30 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничи й коледж практика освітній процес дистанційне навчання

На початку цього тижня студенти 4 курсу спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування» Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) за допомогою платформи Zoom зустрілись із керівником практики від підприємства – провідним редактором пресслужби вишу Марією Канцелярист.

Під час онлайн-зустрічі керівник переддипломної практики від коледжу Галина Микитів окреслила студентам обсяг завдань на поточний тиждень, розповіла про алгоритм подання виконаних завдань та відповіла на питання студентів.

Марія Канцелярист надала студентам контакті дані для надсилання завдань та їнього обговорення. Вона зазначила, що у пресслужбі практиканти зможуть відшліфувати свої практичні навички і здобудуть професійний досвід.

Валерія Макарова,

студентка спеціальності «Журналістика»